Darmowy Katalog WWW

Google

Kategoria: Sport, Turystyka | Aktywny wypoczynek Dodaj stronę


» Kajaki Sztum - wypożyczalnia kajaków

Spływaj z nami! Najlepsza wypożyczalnia w okręgu. Posiadamy tylko kajaki polietylenowe, bardzo wytrzymałe i wygodne Vista Perception. Umożliwiamy pływanie rzekami mało znanymi a przez to nie zatłoczonymi. Mało znane, nie znaczy nie ciekawe, wręcz przeciwnie. Na trasach znajduje się wiele zabytków, rezerwatów przyrody, budowli hydrotechnicznych.

szczegóły


» Kajak, spływy kajakowe, wynajem kajaków - Warta, Liswarta

Zastanawiasz się nad zorganizowaniem spływu kajakowego indywidualnego lub grupowego. Od kilku lat zajmujemy się organizacją spływów kajakowych, aktywnego wypoczynku oraz turystyki kwalifikowanej. Organizujemy spływy kajakowe na rzekach Jury Krakowsko - Wieluńskiej: Warta, Liswarta i Wiercica. W naszej ofercie znajdziecie również propozycje wyjazdów w inne okolice: Grabia, Widawka, Pilica, Mała Panew. Nasze usługi kierujemy do osób indywidualnych, firm oraz instytucji. Proponujemy spływy jednodniowe oraz wielodniowe. Zapraszamy.

szczegóły


» Noclegi w górach

Pokoje Gościnne U Kucharskich to domek znajdujący się w górskiej miejscowości Kościelisko, tylko cztery kilometry od Zakopanego. Proponujemy Państwu wypoczynek w zmodernizowanym góralskim domku, w którym dla prawdziwych smakoszy gór przygotowaliśmy dwa prawdziwe góralskie pokoje z płazów drewnianych. Przed domkiem rozciąga się hektarowa polana, na której wiosną pojawiają się całe połacie krokusów, a szczęśliwcy mogą zobaczyć pasące się sarny. Obiekt posiada również pokoje w stylu nowoczesnym. Wszystkie pokoje są z łazienkami. W przygotowywaniu posiłków pomogą dwa aneksy kuchenne. Jeżeli pragną Państwo spokoju i miłego wypoczynku to zapraszamy serdecznie do Kucharskich.

szczegóły


      

» Integracja w zespole

Spółkę High Level charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta. Wspólnie z nim dostosowuje programy spotkań integracyjnych z partnerem biznesowym, realizuje i koordynuje je. Staje naprzeciw jego oczekiwaniom opracowując budżety, harmonogram działań oraz rozwiązując kwestie logistyczne.

szczegóły


» Riwiera Olimpijska

Riwiera Olimpijska to 70-kilometrowy pas wspaniałych plaż na wschodnim wybrzeżu Grecji, ciągnący się od Methoni na północy po Nei Pori na południu. Pierwsze kąpieliska znajdują się już ok. 50 km na południe od Salonik.

szczegóły


» Półwysep Peloponeski

Grecja - kolebka najstarszej kultury i cywilizacji w Europie. Na obszarze Hellady, który stanowił pomost między Europą, Afryką i Azją, koncentrowały się i krzyżowały prądy gospodarcze i kulturalne ówczesnego świata. Możesz więc poczuć tu zniewalającą siłę historii.

szczegóły


» Zwiedzanie Warszawy

Zawodowi przewodnicy i interesujący program zwiedzania to podstawa. Guide Service świadczy usługi przewodnickie po Warszawie i okolicach dla grup zorganizowanych. Teraz poznawanie Warszawy nie jest męką. Solidne usługi przewodnickie to domena niewielu firm, skorzystaj z tej super oferty.

szczegóły


» Side

Na przepięknym piaszczystym wybrzeżu położona jest stara osada rybacka - Side. Na całym świecie słynie ona nie tylko z bezkresnych plaż, czystego morza i przepięknych zachodów słońca, ale także ze znajdujących się w niej pozostałości z czasów antycznych.

szczegóły


» Wycieczki na Kresy

Przez Wołyń do Lwowa lub śladami trylogii, zaplanuj podróż i poznaj tereny wschodu. Wycieczki na kresy są w ofercie biura podróży Guide Service. Atrakcyjne ceny i program wycieczki na kresy kusi amatorów podróży. Ukraina, Słowacja kryją w sobie wspaniałe miejsca, które warto zwiedzić.

szczegóły


» Obozy letnie - Jura Traperów - Obozy młodzieżowe, kolonie letnie - S-G

Obozy młodziezowe, obozy letnie, kolonie letnie, Jura traperów, Obozy, kolonie, dla dzieci i młodzieży. W ofercie firmy obozy dla dzieci i młodzieży,obozy przygody, kolonie z atrakcjami.

szczegóły

Strona: 1 | 2 |

Darmowy Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 15 msnbot: 0 bing: 37 yahoo: 11 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011