Darmowy Katalog WWW

Google

Kategoria: Hobby i rozrywka | Muzyka Dodaj stronę


» Portal muzyczny, portal muzyczno-społecznościowy

Portal muzyczno-społecznościowy znajdziesz tu dawkę muzyki dla każdego możesz pobierać mp3 z teledysków YouTube! Posiadamy także forum, czat, wiadomości prywatne, tablice i wiele więcej! Wkręć się do świata muzyki. Najlepsza muzyka w internecie! znajdziesz u nas tego, czego szukasz! Do wygrania wspaniałe nagrody i co najważniejsze panuje u nas świetna zabawa!

szczegóły


» Pamiętnik nastolatki pogrążonej w marzeniach

Jestem nastolatką, która ma wielkie marzenia, plany i ambicje, do tego takie, które według większości są na pewno niewykonalne - kiedy usłyszą o tym stwierdzą, że dziecko nie ma co robić, że zamiast myśleć o nauce myśli o śpiewaniu, światowych trasach koncertowych i podpisywaniu płyt. Tak, dokładnie - to jest moje marzenie. Więcej! Wierzę w to, że się uda - jestem bardzo optymistyczną osobą, co w pewnym sensie jest ułatwieniem, bo jeśli ktoś nie wierzy w sukces, to trudno będzie mu osiągnąć to, co chce. Mój blog założyłam po to, żeby pisać od samego początku, co robiłam by to osiągnąć, jak to wszystko wyglądało - bez względu na to, czy się uda, czy nie, będę później na tego bloga zaglądać z przede wszystkim dumą - bo robiłam coś, by spełnić marzenia, nie siedziałam bezczynnie.

szczegóły


» Zespół muzyczny na wesele Warszawa Lublin - zespół weselny WeekendBand

Zespół muzyczny na wesele WeekendBand to zespół weselny z przygotowaniem muzycznym oraz dużym doświadczeniem scenicznym. Nasze usługi obejmują oprawę muzyczną wesel, studniówek, bali sylwestrowych, imprez firmowych. Teren naszego działania to woj.mazowiecki,lubelskie i podlaskie a miasta występów to Warszawa, Lublin,Siedlce, Białystok. Zespół dysponuje własnym transportem, wysokiej klasy sprzętem muzycznym i oświetleniowym co zapewnia bardzo dobre brzmienie oraz odpowiednią stronę wizualną zespołu. W programie proponujemy również biesiady za stołami wykorzystując instrumenty akustyczne jak akordeon, saksofon, gitara. Nasze muzyczne demo z pewnościa przybliży wizerunek zespołu. W ofercie polecamy też inne zespoły weselne świadczące usługi muzyczne na wysokim poziomie.

szczegóły


      

» Agencja Artystyczna Media Art Kraków

Agencja Artystyczna Kraków Media Art organizuje wszelkiego rodzaju oprawę muzyczną przeróżnych uroczystości. W ofercie mamy występy znanych krakowskich artystów na recitalach, koncertach, bankietach, zjazdach, konferencjach, a także weselach.Zapewniamy profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie imprez.

szczegóły


» Konkursy na wesele

Strona reklamuje darmowy kurs e-mailowy prezentujący różnorodne konkursy i zabawy na wesele. Mnóstwo ciekawych rozwiązań i propozycji dla pary młodej i gości. Bez ośmieszania i dwuznacznych podtekstów. Kurs prowadzi wodzirej Sylwester Laskowski.

szczegóły


» 49 Stones FU Forum

Zapraszam na polsko - angielskie forum o zespole 49 Stones z Missouri. można tu porozmawiać po polsku jak i po angielsku o zespole, jego członkach i twórczości, jak i o wszystkim innym niedotyczącym tego zespołu, jak chociażby o muzyce ogółem, o świecie

szczegóły


» Agencja Profesjonalnych Zespołów Muzycznych -Mirex

Polecamy Państwu szeroki wybór profesjonalnych zespołów muzycznych na wszelkie imprezy okolicznościowe.Liczba oferowanych zespołów 30 w składach min.DUET max.KWINTET.Prezętujemy demo z wesel.Na nasze usługi wystawiamy rachunki.

szczegóły


» Polskie radio internetowe Polo

Nadajemy najnowsze utwory muzyczne, starsze hity również, 24h na dobę. Możesz nas słuchać gdziekolwiek jesteś! Sprawdź dlaczego mówią o nas "najgorętsze radio w sieci". Na pewno Cię nie zawiedziemy! Gorąco zapraszamy!

szczegóły


» muza

W naszym serwisie przygotowaliśmy dla ciebie bogaty zbiór różnych rodzajów gatunków muzycznych. U nas obejrzysz teledyski, znajdziesz teksty oraz tłumaczenia piosenek i poznasz fajnych ludzi. Znajdziesz również muzyczne fankluby i znane gwiazdy. Zapraszamy, dobra muza czeka na ciebie.

szczegóły


» 49 Stones Fans Unite

zapraszam na pierwszą polską stronę o tym genialnym zespole z Missouri, w którego skład wchodzą Emma Jo, wokalistka i gitarzystka, Kyle Scheel, perkusista i braci bliźniaków Bretta, gitarzysty i Garretta, basisty. zespół już wkrótce wyda swoją pierwszą płytę ale już jest znany ze swoich intensywnych

szczegóły

Strona: 1 | 2 |

Darmowy Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 15 msnbot: 0 bing: 22 yahoo: 17 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011