Darmowy Katalog WWW

Google

Szukano: telewizja przemysłowa - znaleziono 13 stron

Kategorie: Agencje ochrony, Alarmy, Alarmy, Alarmy, Monitoring, Monitoring, Przemysł elektrometalowy,

» Monitoring Poznań

Telewizja przemysłowa czyli monitoring telewizyjny pozwala na rejestrację nagrań video w obrębie Twojego domu, sklepu, firmy. Kamery przemysłowe odstraszają intruzów i pozwolą Ci poczuć się bezpiecznie. Firma AM-SAT z Poznania prowadzi sprzedaż i montaż telewizji przemysłowej.

szczegóły


» Profesjonalne systemy zabezpieczeń, telewizja przemysłowa

Jesteśmy firmą specjalizującą się w profesjonalnych systemach zabezpieczeń dal domu i firmy. Nasza Firma istnieje od 2004 roku,wiec posiadamy spore doświadczenie w wykonywanych usługach. Każdą prace wykonujemy indywidualnie według potrzeb klienta. Instalowany sprzęt jest odpowiednio dobierany według Państwa uznania. Wykonywane przez nas usługi to: monitoring, telewizja przemysłowa (możliwość korzystania z monitoringu przez internet), montaż domofonów i wideodomofonów, bramki antykradzieżowe, instalacja anten TV-Sat - satelitarnych i naziemnych. Ponadto zajmujemy się serwisem.

szczegóły


» Telewizja przemysłowa

Elektryka - PHU Arinstal Słupsk (blisko Trójmiasto) - zabezpieczenie obiektów i wykonawstwo instalacji elektrycznych i teletechnicznych. W ofercie usługi elektryczne - telewizja przemysłowa, monitoring, alarmy, kontrola dostępu, domofony, pomiary i instalacje elektryczne oraz instalacje TV Sat. Elektryk zaprasza - instalacje odgromowe, alarmy Słupsk, woj. pomorskie. Domofony instalacja - montaż domofonów, montaż alarmów i telewizji przemysłowej. Do klienta podchodzimy indywidualnie - prace wykonujemy terminowo i rzetelnie.

szczegóły


» Ochrona mienia Bydgoszcz

Agencja Ochrony ARES z Bydgoszczy świadczy usługi ochrony mienia, osób i imprez, usługi konwojawania, inkasa a także monitorowania, w tym monitoringu GPS, SSWiN i CCTV. Projektuje oraz montuje i konserwuje systemy telewizji przemysłowej. Firma posiada własny ośrodek szkoleniowy.

szczegóły


» Alarmy Bydgoszcz

Systemy zabezpieczeń. Montaż alarmów w Bydgoszczy i okolicach. Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa, monitoring, kontrola dostępu, kamery, dzielniki to tylko niektóre z usług, które znaleźć możesz na stronie Firmy Technika-Alarmowa.

szczegóły


» Alarmy Poznań

W serwisie Tech-Security znajdziemy oryginalne rozwiązania, gdy zależy nam na skutecznych systemach bezpieczeństwa lub nowoczesnych i przemyślanych instalacjach elektro-energetycznych. Przedsiębiorstwo wyróżnia się w wykonywaniu specjalistycznych systemów w zakresie zabezpieczeń i kontroli,

szczegóły


» telewizja przemysłowa

Instalacje systemów kamer przemysłowych (monitoring), sieci LAN w technologii światłowodowej oraz tradycyjnej, systemy sygnalizacji pożaru, oddymiania budynków, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy oraz instalacje specjalistyczne.

szczegóły


» Telewizja CCTV

Cyfrowa obserwacja i rejestracja wydarzeń znajduje się w ofercie firmy Ares. Usługa ta jest wpisana pod nazwą telewizja przemysłowa. Bydgoszcz jest miastem, w którym zarejestrowanych jest wiele firm świadczących usługę monitoringu, lecz Ares jest pionierem w zakresie ochrony. Telewizja przemysłowa m

szczegóły


» Systemy bezprzewodowe

Comsat jest producentem sprzętu radiowych dla CCTV wysokiej jakości, kamery przemysłowe, nadajniki video, kamery bezprzewodowe, telewizja przemysłowa, systemy bezprzewodowe, zestawy RTR02, RT02, TR02, anteny AK02, transmisja video w paśmie 5.8GHz, zestawy transmisyjne RTR02. Sprzęt do monitoringu pr

szczegóły


» Ochrona domu

Tworząc ten dział kierowaliśmy się chęcią stworzenia oddzielnej komórki Agencji Ochrony, która przywiązując szczególną wagę do jakości dobieranych podzespołów (CCTV i SSWiN) oraz należytego i sumiennego wykonania montażu przyczyni się do lepszej obsługi klienta końcowego.

szczegóły


» Agencja Ochrony POL-PATROL - Security p. z o.o

MONITORING: 24godzinny, elektroniczny nadzór nad obiektem chronionym, elektroniczna obserwacja i rejestracja wszystkich zdarzeń mających miejsce w obiekcie, reakcja grup interwencyjnych na sygnał sabotażu, włamania i napadu. SYSTEMY ALARMOWE

szczegóły


» Kamery, alarmy

Wykonujemy usługi montażu, serwisu i modernizacji systemów alarmowych telewizji przemysłowej kontroli dostępu. Z naszych usług korzystają firmy państwowe i prywatne, obiekty handlowe, instytuty, placówki zdrowotne i edukacyjne oraz osoby prywatne.

szczegóły


» OC-SERWIS Warszawa - Systemy alarmowe, telewizja przemysłowa

Instalacje systemów alarmowych do mieszkań domów firm, montaż telewizji przemysłowej osiedla firmy domy,kontrola dostępu, podłączenia alarmów do stacji monitorowania agencji ochrony, opieka nad systemem alarmowym. Serwis naprawa systemów alarmowych satel, serwis kamer, modernizacja telewizji

szczegóły

Darmowy Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 11 msnbot: 0 bing: 37 yahoo: 15 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011