Darmowy Katalog WWW

Google

Kategoria: Internet | Portale Społecznościowe Dodaj stronę


» Portal muzyczny, portal muzyczno-społecznościowy

Portal muzyczno-społecznościowy znajdziesz tu dawkę muzyki dla każdego możesz pobierać mp3 z teledysków YouTube! Posiadamy także forum, czat, wiadomości prywatne, tablice i wiele więcej! Wkręć się do świata muzyki. Najlepsza muzyka w internecie! znajdziesz u nas tego, czego szukasz! Do wygrania wspaniałe nagrody i co najważniejsze panuje u nas świetna zabawa!

szczegóły


» Portal dla nowoczesnych użytkowników

My-Places.pl to portal dla nowoczesnych użytkowników. Można dodawać własne filmy, muzykę, ogłoszenia, zdjęcia, pisać bloga, znaleźć wydarzenie w swoim mieście lub zaprosić innych na własną imprezę, poszukiwać i zapraszać znajomych. Sprawdź sam możliwości!

szczegóły


» Zuus.pl

Portal zuus.pl opisuje walkę ludzi z ZUSem , które można liczyć w tysiącach. Na stronie umieszczone są przykłady takiej walki, w której traci zwykły obywatel, ponieważ ZUS interpretuje orzeczenia lekarskie na swoją korzyść. Sprawy te są spisane z maili, do portalu.

szczegóły


      

» Portal społeczności rodziców

Najlepszy portal dla wszystkich planujących rodzinę, rodziców i dziadków. Internetowa społeczność rodziców - i nie tylko. Dyskusje, porady, eksperci - seks, poród wychowanie.

szczegóły


» Kreator serwisów społecznościowych

Stwórz swój własny serwis społecznościowy w niecałą minutę. Dobierz odpowiedni dla Ciebie wygląd. Dodaj filmy, muzykę, forum i bloga. Zaproś znajomych i przyjaciół. Dołącz do najlepszych i to za darmo!

szczegóły


» Niepełnosprawni Online

Zapraszamy do korzystania z naszego portalu społecznościowego Niepełnosprawni - zrobmy-to-razem.pl, zarejestruj się i poznaj nowych ludzi na czacie, zamieszczaj ogłoszenia, nawiąż znajomości w randkach dla osób niepełnosprawnych.

szczegóły

Strona: 1 |

Darmowy Katalog WWW © powered by qlWeb | design by HdwaO
googlebot: 15 msnbot: 0 bing: 33 yahoo: 12 netsprint: 0 onet: 0 szukacz: 0 monitorowane od 14.12.2011